Помогите пожалуйста с английским Срочно

Роман Антипов Ученик (189), открыт 3 недели назад
Write If Yesterday, We She I I. (visit) often (not you 2. 3. (watch) countries. We when (sleep) films at (go) doorbell homework, correct in do) of the he your (not like) skirts (do) my but homework 4. 6. 5. at today I (wear) weekends. the concert. p.m. yesterday. of one 7 because (ring). year. last India to mark. bad (get) the a Tense sentences the
2 ответа
Лучший Игрок Ученик (85) 3 недели назад
а че делать та надо
Лучший ИгрокУченик (85) 3 недели назад
Ааа понял, мне лень
debosh Ученик (221) 3 недели назад
скопируй в чат gpt и назови че делать надо,не мороч себе голову