Проверьте ошибки! А то ВОРД у меня барахлит и не проверяет!

Пользователь удален Профи (675), закрыт 15 лет назад
Чи помічали ви, яке велике враження справляють ті твори літератури, які читаються в спокійній обстановці. Наприклад: на відпочинку чи під час якоїсь не дуже тяжкої і невідволікаючої уваги хвороби. Література дає колосальний найобширнеший і глибокий досвід життя. Вона робить людину інтеллигентною, розвиває почуття краси, але дає і розуміння життя, всіх його складностей, служить провідником в інші епохи і до інших народів, розкриває перед нами серця людей.Одним словом – робить вас мудрими. Але все це дається тільки тоді,коли ви читаєте, вникаючи в усі дрібниці. Адже найголовніше часто ховається в самих дрібницях. А таке читання можливе тільки тоді, коли ви читаєте с задоволенням, не тому, що той чи інший твір треба прочитати, а тому, що він вам подобається. Ви відчули, що автору є що сказати, є чим з вами поділитися. І він уміє це зробити. Якщо перший раз прочитати твір неуважно прочитайте ще раз, третій раз. У людині повинні бути улюбленні твори, до яких вона звертається неодноразово. Які знає в детялях, про які може пригадати в нужних обставинах, оточуючих і цим, то підняти настрій, то розрядити обстановку, то посмішити, то просто висловити своє ставлення до того, що відбувається з неї чи с кем-нибудь іншим. Умійте читати не тільки для шкільних відповідей і не тільки тому, що ту чи іншу річ читають зараз усі тому, що вона модна. Умійте читати з інтересом і непоспішаючи. Чому телевізор частково витісняє зарааз книгу? Та тому, що телевізор змушує вас не поспішаючи передивитися якусь передачу, сісти зручно, щоб вам ніщо не заважало, він вас відволікає від турбот. Він диктує, як дивитись і що дивитись. Але намайтесь вибрати книгу за своїм смаком. Сядте з книгою зручніше і ви зрозумієте, що є багато книжок, без яких не можна жити. Які важливіші і цікавіші від багатьох передач. Я не кажу перестаньте дивитись телевізор, але я кажу дивіться з розбором. Читайте як умога більше і читайте з великим розбором. Визначайте самі свій вибір, користуючись тим, яку роль набула вибрата вами книга історії людської культури, щоб стати класичною. Це означає, що в ній є щось історичне, а може це істотне для культури людства виявиться істотним і для вас. Класичний твір, той, який витримав випробування часу. З ним ви не втратити свій час, але класика не може відповісти на ці запитання сьогодення ,тому потрібно читати і сучасну літературу. Не будьте метушливими! Метушливість заставляє людину безглуздно витрачати найбільший і найкоштовніший капітал, який вона має – свій час.
Лучший ответ
ирина Мастер (1606) 16 лет назад
найобширнiший
інтелiгентною
дальше нет сил читать, извини
Остальные ответы
Надежда Лелюк Ученик (180) 16 лет назад
Это не ко мне, я - учитель русского языка, а не украинского.
Whole Wellness Shop Мыслитель (5799) 16 лет назад
мой ворд русский и в его интерпритации практически все ошибка; ) вопрос конечно занятный, но это русскоязычный сайт.
Паутова Юлия Знаток (421) 16 лет назад
я бы тоже не смогла проверять....
Chaterrie Гуру (4186) 16 лет назад
а у меня ворд проверяет правописание на украинском, только, жаль, я в этом языке не сильна и из предложенных вариантов замены не могу выбрать нужный.