Привет, у меня тут 10 тестовых вопросов по географии 8 класс, домашка брата, он пропустил много, помогите :)

Александр Скочков Ученик (90), на голосовании 10 лет назад
1) Великий ПТК, що займає значну частину материка і формується під впливом співвідношення тепла і вологи називають: *

природною зоною

географічною оболонкою

фізико-географічною країною

усі відповіді вірні

2) Велику частину материка, в основі якої лежить єдина тектонічна структура, називають : *

природною зоною

географічною оболонкою

фізико-географічною країною

усі відповіді вірні

3) За зональними ознаками у ФГР України виокремлюють : *

підзони

країни

провінції

природні області

4) За азональними ознаками у ФГР України виокремлюють : *

підзони

країни

провінції

природні області

5) Фізико-географічних країн у межах України виокремлюють : *

одну

три

чотири

сім

6) Степову зону в межах України поділяють : *

три краї

три підзони

три природні області

три провінції

7) Гірські країни у межах України поділяються тільки на : *

краї

підзони

області

райони

8) Назвіть найвищий ранг фізико-географічного районування *

край

область

країна

район

9) У межах зон і підзон на основі ступеня континентальності клімату виділяють : *

фізико-географічні провінції

фізико-географічні області

фізико-географічні країни

фізико-географічні зони

10) Згідно з схемою ФГР України у межах рівнинної теріторії нашої держави виокремлюють природних зон ? *

одну

три

чотири

сім
Голосование за лучший ответ
Д. Иванович Оракул (80852) 10 лет назад
1. природной зоной
2. физико-географической страной

3-4. тут без понятия, сугубо украинский вопрос, возможно кто- либо из Украины ответит

5. три-> Более 9/10 площади Украины принадлежит к юго-западной части Восточноевропейской равнинной физико-географической страны, Украинские Карпаты являются частью Альпийско-Карпатской горной физико-географической страны, а Крымские горы крайней западной частью Крымско-Кавказской физико-географической страны.

6. три подзоны

7. опять вопрос к проживающим там

8. страна

9. физико-географические зоны

10. ?