Вітрила зірвано, ревіння, шум завії, Тривожні голоси і помп зловісний рик,

Олег Мосич Ученик (173), на голосовании 10 лет назад
Вітрила зірвано, ревіння, шум завії,
Тривожні голоси і помп зловісний рик,
Із рук матросових останок линви зник,
Згасає сонця диск - і гаснуть з ним надії.

В тріумфі бурянім, серед шумливих стін,
Що вгору зносяться в безумній круговерті,
Ступив на корабель жорстокий геній смерті,
Як воїн, що іде на приступ між руїн.

Півмертві там лежать; той руки он ламає,
А той товаришам прощання посилає,
Той ревно молиться, щоб гибелі втекти.

Один лиш із гурта - самотній чужаниця -
Гадає: щастя той у світі міг найти,
Хто друзів має ще, хто може ще молиться.!!!! анализ
Голосование за лучший ответ
Николай Петров Знаток (349) 10 лет назад
Паруса сорвано, рев, шум сугробы, Тревожные голоса и помп зловещий рык, Из рук матросовых конец бечевы исчез, Угасает солнца диск - и гаснут с ним надежды. В триумфе бурянім, среди шумящих стен, вверх сносятся в безумной круговерти, Ступил на корабль жестокий гений смерти, Как воин, идущий на приступ между руин. Півмертві там лежат; то руки он ломает, А тот товарищам прощание посылает, То усердно молится, чтобы гибели убежать. Один лишь из гурта - одинокий чужаниця - Гадает: то счастье в мире мог найти, Кто друзей еще, кто может еще молится.!!! анализ