рассчитайте массу уксусной кислоты, которая получится в результате гидролиза 2 моль этилового эфира уксусной кислоты

Vlad_WoW Classics Ученик (172), закрыт 9 лет назад
рассчитайте массу уксусной кислоты, которая получится в результате гидролиза 2 моль этилового эфира уксусной кислоты
Лучший ответ
Котенька... Высший разум (603445) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OH
n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 моль

m(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
Остальные ответы
Зинельгабит Бекеев Ученик (106) 9 лет назад
Ты думаешь это кто-то будет решать?
Нет, старина. Никому это не нужно.
Ты один. Только один и никто тебе помочь не может
Поэтому ты обратился в МаилОтветы, но и тут ты один, уже целый час.

Ты один, мрак и тлен.
Источник: Фили
Роман Профи (647) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OHn(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 мольm(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
Источник: хуй
НЕУЖЕЛИ?! Высший разум (1210128) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OH
n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 моль
m(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
Темирлан Кайырбеков Ученик (221) 9 лет назад
Ответ: масса уксусной кислоты равна 120 граммам.
. Ученик (0) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OHn(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 мольm(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
Макс.... Ученик (215) 9 лет назад
Чудес природи дуже багато. Це і дивовижне по красі північне сяйво , і надзвичайно барвисте шоу падаючих зірок , і , навіть, найпростіша, знайома з дитинства нам веселка теж є дивом природи .Всі чудеса чимось вражають нас . Це і незвичайна краса і незвичність явища , їх масштабність і страшна сила, це і унікальне поєднання рослин і тварин. Величність і деяка містичність. Північне сяйво – непередбачуваний феномен, для якого характерна раптовість появи і зникнення. Північне сяйво являє собою світіння розріджених атмосферних шарів під впливом активних сонячних частинок. Ще один унікальний природний феномен – падаючі зірки. У народі кажуть, що зірки падають на щастя, при вигляді падаючих зірок прийнято загадувати бажання і вірити в те, що вони збудуться. І це прекрасне явище, якщо його розкласти на частини і виявити його сутність, виявляється простим природним явищем . Виявляється, з простору космосу падають не зірки, а невеликі камені , які , розжарюючись, світяться при взаємодії з повітряною оболонкою . Ці камені – метеори – згоряють і не досягають землі , гаснуть. Метеори великих розмірів називають болідами . Сотні мільйонів таких зірок падає протягом один діб, змушуючи битися серця людей, вірити, сподіватися і загадувати щасливі бажання. Незвичайна по красі і веселка. З дитинства багато хто з нас твердять: « Кожен мисливець бажає знати … ». Вірш допомагає малюкам вивчити назви райдужних кольорів. Веселка з’являється у вигляді двох дуг, одна дуга більш яскрава, зовнішній край її має червоний колір, внутрішній – фіолетовий. Всередині розташовано багато інших квітів . Друга дуга веселки пофарбована в зворотному порядку, зазвичай вона світліша .А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .Обрамь все как надо, и вуаля :)
Влад Тушавин Ученик (131) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OH n(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 моль m(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
анна егорова Профи (779) 9 лет назад
я с химией не очень дружу. так бы ответила
Яна Дранцева Ученик (162) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OHn(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 мольm(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г
Алексей Аникин Знаток (283) 9 лет назад
CH3COOC2H5+H2O=CH3COOH+C2H5OHn(CH3COOH)=n(CH3COOC2H5)=2 мольm(CH3COOH)=n*M=2*60=120 г