Тезисный план Фридрих Шиллер Составьте по пунктам тезисный план, жизни Фридриха Шиллера.

Дурсун Османов Ученик (80), закрыт 9 лет назад
Лучший ответ
Остальные ответы
Yulia Romanova Ученик (179) 9 лет назад
Родился Иоганн Кристоф Фридрих в г. Марбахе-на-Неккаре
10 ноября 1759 г. в семье офицера, полкового фельдшера. Семья жила
небогато; мальчик воспитывался в атмосфере религиозности. Начальное
образование он получил благодаря пастору местечка Лорх, куда в 1764 г.
переехала их семья, а позднее учился в латинской школе Людвигсбурга. В
1772 г. Шиллер оказывается среди учащихся военной академии: туда он был
определен по распоряжению герцога Вюртемберского. И если с детских лет
он мечтал о службе священника, то здесь стал изучать юриспруденцию, а с
1776 г. , после перехода на соответствующий факультет - медицину. Еще в
первые годы пребывания в этом учебном заведении Шиллер не на шутку
увлекся поэтами «Бури и натиска» и сам немного начал сочинять, решив
посвятить себя поэзии. Его первое произведение - ода «Завоеватель» -
появилась в журнале «Немецкие хроники» весной 1777 г. выдающийся немецкий драматург, поэт, видный представитель романтизма. Иоганн
Кристоф Фридрих фон Шиллер – выдающийся немецкий драматург, поэт,
видный представитель романтизма, один из создателей национальной
литературы Нового времени и самых значимых персон немецкого Просвещения,
теоретик искусства, философ, историк, военврач. Шиллер был популярен на
всем континенте, многие его пьесы по праву вошли в золотой фонд мировой
драматургии.
Макс.... Ученик (215) 9 лет назад
Чудес природи дуже багато. Це і дивовижне по красі північне сяйво , і надзвичайно барвисте шоу падаючих зірок , і , навіть, найпростіша, знайома з дитинства нам веселка теж є дивом природи .Всі чудеса чимось вражають нас . Це і незвичайна краса і незвичність явища , їх масштабність і страшна сила, це і унікальне поєднання рослин і тварин. Величність і деяка містичність. Північне сяйво – непередбачуваний феномен, для якого характерна раптовість появи і зникнення. Північне сяйво являє собою світіння розріджених атмосферних шарів під впливом активних сонячних частинок. Ще один унікальний природний феномен – падаючі зірки. У народі кажуть, що зірки падають на щастя, при вигляді падаючих зірок прийнято загадувати бажання і вірити в те, що вони збудуться. І це прекрасне явище, якщо його розкласти на частини і виявити його сутність, виявляється простим природним явищем . Виявляється, з простору космосу падають не зірки, а невеликі камені , які , розжарюючись, світяться при взаємодії з повітряною оболонкою . Ці камені – метеори – згоряють і не досягають землі , гаснуть. Метеори великих розмірів називають болідами . Сотні мільйонів таких зірок падає протягом один діб, змушуючи битися серця людей, вірити, сподіватися і загадувати щасливі бажання. Незвичайна по красі і веселка. З дитинства багато хто з нас твердять: « Кожен мисливець бажає знати … ». Вірш допомагає малюкам вивчити назви райдужних кольорів. Веселка з’являється у вигляді двох дуг, одна дуга більш яскрава, зовнішній край її має червоний колір, внутрішній – фіолетовий. Всередині розташовано багато інших квітів . Друга дуга веселки пофарбована в зворотному порядку, зазвичай вона світліша .А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .Обрамь все как надо, и вуаля :)
Дарья Нёма Знаток (292) 9 лет назад
1. Начало литературной деятельности. 2. Формирование круга литературных знакомств ( с А. С. Пушкиным, В. А. Жуковским, А. В. Кольцовым, А. В. Никитенко, М. Ю. Лермонтовым)3. Расцвет творчества. Работа в журнале "Современник"4.Реальная картина современной жизни России в произведениях Тургенева "Отцы и дети". "Записки охотника", "Му-му" и др. 5.Поэзия природы в творчестве Тургенева