помогте написать сочинение "що мене здивувало в природі"

Наталья Ефимова Ученик (128), закрыт 9 лет назад
Лучший ответ
. Ученик (0) 9 лет назад
А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .
Остальные ответы
aREN Профи (596) 9 лет назад
Чудес природи дуже багато. Це і дивовижне по красі північне сяйво , і надзвичайно барвисте шоу падаючих зірок , і , навіть, найпростіша, знайома з дитинства нам веселка теж є дивом природи .Всі чудеса чимось вражають нас . Це і незвичайна краса і незвичність явища , їх масштабність і страшна сила, це і унікальне поєднання рослин і тварин. Величність і деяка містичність. Північне сяйво – непередбачуваний феномен, для якого характерна раптовість появи і зникнення. Північне сяйво являє собою світіння розріджених атмосферних шарів під впливом активних сонячних частинок. Ще один унікальний природний феномен – падаючі зірки. У народі кажуть, що зірки падають на щастя, при вигляді падаючих зірок прийнято загадувати бажання і вірити в те, що вони збудуться. І це прекрасне явище, якщо його розкласти на частини і виявити його сутність, виявляється простим природним явищем . Виявляється, з простору космосу падають не зірки, а невеликі камені , які , розжарюючись, світяться при взаємодії з повітряною оболонкою . Ці камені – метеори – згоряють і не досягають землі , гаснуть. Метеори великих розмірів називають болідами . Сотні мільйонів таких зірок падає протягом один діб, змушуючи битися серця людей, вірити, сподіватися і загадувати щасливі бажання. Незвичайна по красі і веселка. З дитинства багато хто з нас твердять: « Кожен мисливець бажає знати … ». Вірш допомагає малюкам вивчити назви райдужних кольорів. Веселка з’являється у вигляді двох дуг, одна дуга більш яскрава, зовнішній край її має червоний колір, внутрішній – фіолетовий. Всередині розташовано багато інших квітів . Друга дуга веселки пофарбована в зворотному порядку, зазвичай вона світліша .

А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .

Обрамь все как надо, и вуаля :)
Малинникова Любовь Николаевна Профи (606) 9 лет назад
Человек и природа тесно связаны друг с другом. Природа создает все условия для жизни человека, поэтому так важно жить с ней в гармонии. Красивые пейзажи природы наполняют душу человека восторгом, только эта красота по истине завораживает. Интерес человека к природе безграничен; сколько тайн и загадок несут в себе леса, моря. Очень многое мы еще не знаем о природе. Чтобы наслаждаться красотой природы не нужно ехать далеко, достаточно сходить в парк или лес. Особенно красива природа осенью, когда хочется сидеть на лавочки и впитывать в себя всю ее красоту, наслаждаться ею. Именно тогда чувствуешь, как твоя душу наполняется новыми красками, как она насыщается красотой окружающего мира. В эти моменты осознаешь, как тесно связаны люди с природой. Пишите на русском, фашисты
Макс.... Ученик (215) 9 лет назад
Чудес природи дуже багато. Це і дивовижне по красі північне сяйво , і надзвичайно барвисте шоу падаючих зірок , і , навіть, найпростіша, знайома з дитинства нам веселка теж є дивом природи .Всі чудеса чимось вражають нас . Це і незвичайна краса і незвичність явища , їх масштабність і страшна сила, це і унікальне поєднання рослин і тварин. Величність і деяка містичність. Північне сяйво – непередбачуваний феномен, для якого характерна раптовість появи і зникнення. Північне сяйво являє собою світіння розріджених атмосферних шарів під впливом активних сонячних частинок. Ще один унікальний природний феномен – падаючі зірки. У народі кажуть, що зірки падають на щастя, при вигляді падаючих зірок прийнято загадувати бажання і вірити в те, що вони збудуться. І це прекрасне явище, якщо його розкласти на частини і виявити його сутність, виявляється простим природним явищем . Виявляється, з простору космосу падають не зірки, а невеликі камені , які , розжарюючись, світяться при взаємодії з повітряною оболонкою . Ці камені – метеори – згоряють і не досягають землі , гаснуть. Метеори великих розмірів називають болідами . Сотні мільйонів таких зірок падає протягом один діб, змушуючи битися серця людей, вірити, сподіватися і загадувати щасливі бажання. Незвичайна по красі і веселка. З дитинства багато хто з нас твердять: « Кожен мисливець бажає знати … ». Вірш допомагає малюкам вивчити назви райдужних кольорів. Веселка з’являється у вигляді двох дуг, одна дуга більш яскрава, зовнішній край її має червоний колір, внутрішній – фіолетовий. Всередині розташовано багато інших квітів . Друга дуга веселки пофарбована в зворотному порядку, зазвичай вона світліша .А ще є дуже рідкісне і , напевно, саме дивне з чудес природи явище – ” рибні і жаб’ячі дощі” . Це коли під час дощу з неба разом з краплями води падають риби з жабами. Такому неймовірному явищу вчені досі не можуть дати точне пояснення, але найвірогідніше, причина в торнадо, які піднімають живність у хмари і переносять в інші райони, де випадають такі от незвичайні дощі . Нерозгаданий феномен цього явища в тому, що повітряні потоки переносять жаб з рибинками на величезні відстані , а випадають вони разом з дощем в строго обмежених місцях .Обрамь все как надо, и вуаля :)
Ильнур Габдрахимов Мастер (1775) 9 лет назад
Чудес природе много богаств. и там есть источник продалжай сам же умеешь хоть
анна егорова Профи (779) 9 лет назад
пардон, украинский не учила...
amelie amelie Ученик (104) 9 лет назад
а я знаю украинский
Даня Старт Ученик (79) 9 лет назад
Плохо знаю украинский. Прости
***макс*** Мастер (2360) 9 лет назад
я плохо знаю украинский
Серёга Ардашев Знаток (381) 9 лет назад
Не надо так. В интернете смотреть.. . Сочинение-личный труд
Николай Зубков Ученик (104) 9 лет назад
Я тэбэ кохаю..)))) Вот что только знаю)))
Тупа Валера Ученик (190) 9 лет назад
Украинский не учил.. . но сочинение крутое.