чи може будь-яка людина навчитись танцювати флексінг ?

ніка кшевжінська Ученик (101), закрыт 9 лет назад
Лучший ответ
Мила **** Высший разум (948838) 9 лет назад
http://www.patronart.com.ua/uk/tantsi/fleksing-a-vam-slabo-2/
Флексінг – а вам слабо? Видеоурок

Флексінг – стиль танцю з Америки, який уявляє собою ритмічні звивисті рухи тіла. Поєднується флексінг з такими танцювальними стилями, як:
- вэйвінг – робота з плавними вигинами частин тіла, які створюють ілюзію хвилі,
- таттінг – робота з руками і корпусом, постійне утримання прямих кутів у вигинах тіла і корпусу під час танцю,
- глайдінг – розробка плавної ритмічної ходи “аля” Джексон.

Задай по Яндексу - flexin training a4 , там большой видоурок
Любой танец требует подготовки .Тренироваться надо !
Источник: Удачи !!!