допоможіть із фізикою будь ласка

proger Ученик (163), на голосовании 9 лет назад
питання 1). Атом гелію втратив один електрон. Заряджений він, чи ні?

а) атом нейтральний;

б) атом перетворився на позитивний іон;

в) атом перетворився на негативний іон
питанняя 2).Ядро атому бору має 11 частинок. З них 6 нейтронів. Скільки електронів має атом у нейтральному стані? Скільки протонів?

а) 11 електронів і 5 протонів; в) 6 електронів і 5 протонів; д) 5 електронів і 6 протонів.

б) 5 електронів і 11 протонів; г) 5 електронів і 5 протонів;

питання 3). Чи будуть заряджена куля і заряджена порошинка взаємодіяти на Місяці, де відсутня атмосфера?

а) так; б) ні; в) важко відповісти.

питання 4). Розв’язати задачу. Два заряди ―2 нКл і +4 нКл перебувають на відстані 4 см один від одного у вакуумі. З якою силою і як вони взаємодіють?

а) притягуються з силою 4,5 Н; в) притягуються з силою 4,5∙10-5 Н;

б) відштовхуються з силою 4,5 Н; г) відштовхуються з силою 4,5∙10-5 Н.

питання 5). Розв’язати задачу. Дві маленькі металеві кульки перебувають на відстані 1 см у вакуумі. Якою буде сила взаємодії між ними, якщо 5 млрд. електронів з однієї кульки перенести на іншу?
Голосование за лучший ответ
Милославский Ученик (198) 9 лет назад
героям сала
progerУченик (163) 9 лет назад
а мені фізика...
Сергей Ковалев Ученик (83) 9 лет назад
з'їж сало шматок да захлибнуся горілкою