Чи можна розблокувати автомагнітолу знаючи він код авто?

Ольга Афицкая Ученик (114), на голосовании 9 лет назад
Можливо є сайт де можна ввести він код і дізнатися код доступу? Знімався акамулятор і магнітола потребує код доступу... вводячи його пише що код помилковий можливо він просто не правильний?)))
Голосование за лучший ответ
Elvin Мастер (2246) 9 лет назад
Можно. Но не по вину, а по серийному номеру магнитолы.
vladimir makarushin Искусственный Интеллект (132820) 9 лет назад
ну вот даже таких простых вещей вы не знаете, а гонору гонору то вагон и маленькая тележка