твір на тему "мелодія вранішнього снігу"\ сочинение на тему " мелодия утреннего снега "

Сергей лозинский Ученик (118), закрыт 9 лет назад
Можно как и на русском, так и на украинском.
Лучший ответ
. Ученик (0) 9 лет назад
Осень постепенно отдает свои права зиме. Утром уже очень холодно, кое-где появляется первый иней. Днем солнце старается прогреть воздух, но, наверное, ему уже не хватает сил. Во всем ощущается морозное дыхание зимы.
За ночь на небе собрались тучи, а утром, словно пух, из них посыпались первые легкие снежинки. Они кружились в танце и застилали землю белоснежным ковром. От этого волшебного снегопада на душе было и радостно, и грустно.
Утром выглянуло солнышко, и снег понемногу стал таять
Остальные ответы
****** * Высший разум (278170) 9 лет назад
Кожен ранок має свою мелодію. Який сумну: похмуре небо, холодний вітер. А який і веселу: тепле сонечко, привітне небо.

Цей ранок видався напрочуд мелодійним. Морозне сонечко тільки но піднялось на блакитному чистому небі , а вже прудкі пташки вишукують собі поживи під м'яким і пухнастим снігом. Дерева стоять у снігу, немов яблуні в цвіту. Білі-білі. І тільки де-не-де видніються червоні кетяги горобини. Таємниче стоять ялини, закутані в теплу білу шубу зі снігу. Шосе вже скинуло з себе білосніжний наряд, і здається, що дорога чорної змією звивається між високими будинками в білосніжних шапках. Незважаючи на ранню годину, люди кудись поспішають, залишаючи на снігу ланцюжки своїх слідів, які переплелися між собою.

Я люблю такі зимові ранки, вони дарують мені натхнення.
Сергей лозинскийУченик (118) 9 лет назад
я с сайта тоже мог взять)