У колі радіусом 26 см проведена хорда, яка дорівнює 48 см.

Алина Гамора Ученик (91), закрыт 9 лет назад
У колі радіусом 26 см проведена хорда, яка дорівнює 48 см. Знайти довжину відрізка, який зьеднує середину хорди з центром кола
Лучший ответ
Маша Куринова Профи (548) 9 лет назад
1) 48/2= 24 - середина хорди
точка середина хорди, точка перетину кінця хорди і радиуса, а також точка центру кола утворює прямокутний трикутнику. Довжина відрізка, який з'єднує середину хорди з центром кола - це один з катетів цього прямокутного трикутника і звідси
2) корінь квадратний (26^2-24^2)=10 см