Як розірвати корумповне кільце Шепетівський міськвиконком - суд - прокуратура?

Тамара Євгенівна Потішко Ученик (102), закрыт 13 лет назад
Шістнадцять років вимушеного прогулу з вини Шепетівського міськвиконкому. А все почалось з комерціалізації Шепетівської бази "УТБМ" директор якої видав наказ про комерціалізацію орендної бази, поділ її на три новостворених орендних підприємства і мене, товарознавця бази перевели в одне з цих новостворених підприємства. Отримали попередню згоду від орендодавця та подали на реєстрацію в міськвиконком всі необхідні документи.Реєстрували нас три місяці, через сім місяців дали одне рішення про реєстрацію створеної організації без поданих на реєстрацію Статуту та Положення, а 30 грудня ми отримали повідомлення про зняття з реєстрації організації без нашої згоди, як того вимагає закон. Наказ про передачу майна, оборотних коштів тощо після реєстрації навіть і не був написаний орендодавцем - Шепетівським міськвиконкомом. Ось так ми опинились у вимушеному прогулі. Поданий нами трьома ( не допущеними до роботи) позов волочиться по судовим інстаціям. І суддями робиться все аби справа не була вирішена згідно Конституції та чинних Законів. Нас пустили в судовий "хоровод" - одні судді пишуть що хочуть, а інші скасовують та направляють на новий розгляд. За цей час державні службовці міськвиконкому , який є відповідачем по даній справі, дають дозвіл та проводять приватизацію нашої видаіленої заробленої частки. Чим далі тим більше дров. Міськвиконкомом надається дозвіл та майно передається у приватну власнісь. Всі наші клопотання з першого дня про забезпечення позову судом ігноруються, як мені сказала суддя Славутського суду, як мала нашу справу в провадженні - " маю права та не маю перед тобою обовязків". Ось як керується суд в прийнятті рішень відповідно до Конституції та чинних Законів. Всі мої зустрічі з президентом, народними обранцями, скарги на адресу владних та контролюючих органі завершуються черговими або пустими обіцянками, або черговою відпискою. В цьому році мені надали в захисники представника прокуратури. І при моїй відсутності , але при присутності мого захисника справу закрили в черговий раз. Я пишу знову скарги. Але я все маю надію що Верховненство права в нашій Державі дійсно буде колись Верховенством. Можливо Ви мені підскажете як та що робити далі? Як розірвати це порочне коло. Задіяна ціла система по знищенню тих хто хоче аби дійсно було Верховенство права в Державі.По даній справі порушені майже всі конституційні мої права - право на працю, достатній життевий рівень, забезпечену старість ( мала оформити пенсію ще в 2001 році), постраждали і мої діти ( двоє з трьох втали інвалідами так як в мене були відсутні кошти на їх оперування) , кваліфікований захист, тощо.
Лучший ответ
Максим Султанов Профи (768) 15 лет назад
что гады русский язык забыли???? я вам еще севастополь припомню, бендеровцы!!!
Остальные ответы
Александр Романов Просветленный (32887) 15 лет назад
Понимаю, что это текст представителя пятой колонны, но хотелось бы сказать, что временная регистрация по месту жительства делается на любой почте и длится столько времени, сколько нужно для заполнения бланка, стоимость 198 руб. включая расходы почты. Вы гуляли три дня, письменного заявления на отгулы не писали, где Вы были неизвестно, следовательно, увольнение правомерно и на какой суд Вас не восстановит.
Не понятно чего Вы добиваетесь. Работы полно, найдите другое место и не теряйте время на пустые склоки. Удачи.
Кстати, у меня много друзей в незалежной, в том числе и русских, поэтому я как-то понимаю речь, но при мне всегда говорят на русском, даже на Украине, почему Вы сейчас решили, что здесь Вас все поймут.