Срочно нужен бланк акта о непроживании в квартире на украинском языке, помогите, кто может

Ирина К. Ученик (100), закрыт 15 лет назад
Лучший ответ
Светлана Ф Мудрец (11178) 15 лет назад
АКТ
20 січня 2009 року м. Харків
Нами: (Свідки, місце мешкання свідків) складений цей акт про нижченаведене:
1. Іванов І.І. Мешкає в місті Харкові, квартирі № 46 будинків 15 по вулиці Свердлова, є наймачем даного житлового приміщення. У даній квартирі прописана Іванова Зінаїда Іванівна, яка є дочкою наймача і з 1999 року за вказаною адресою не проживає. Конкретне місце мешкання Іванової З. І. не відоме. Із слів Іванова І.І., вона вибула в місто Київ для постійного мешкання.
2. Цей акт складений у зв'язку з неможливістю здобуття Івановим І.І. офіційної довідки з місця фактичного мешкання Іванової З. І.
Записане в акті вірно.
(підписи свідків)
(примерный образец)