Правильно ли я написал предложение (на украинском языке).

Руслан Иванов Знаток (400), закрыт 14 лет назад
Дорога повилася всередину лісу.

В основном полемика состоит в том, как пишется "всередину" или "в середину"... или это вообще граматически неправильно.
Лучший ответ
Vira Platonova Мастер (2157) 14 лет назад
да,
Но тут другая проблема, повЕлась- через Е пишеться
Дорога повЕлась (куди? ) всередину лiсА / лiсУ

1)прислiвники пишуться разом, якщо утворенI поеднанням прийменника з Iменником: (додому, вдень, вгору, вкрай, внизу, збоку, зверху, знизу.... )

2)пишуться окремо прислiвнiковi вполучення, в яких iменник збезpiгаэ своэ лексичне значення i гаматичну форму
(без вiдома, без кiнця, без тями, в мiру, в ногу, до речi,у вiчi,час вiд часу... )

3)прислiвники з префiксами слiд вiдрiзняти вiд словосполучень прийменникiв з iменниками:
звернути ВБIК - ударити В БIК
НАСИЛУ дiйти -покладатися НА СИЛУ
пiдняти очi ДОГОРИ - дiйти ДО ГОРИ

Источник: Корче-в одном случае определение - набiк, всередину.... а вдругом словосочетание-на бiк (лягти), до гори (дiйти) ВОТ ТАК ВОТ))))
Vira PlatonovaМастер (2157) 14 лет назад
10 баллов - мои?)
* * * * * *Мыслитель (8550) 7 лет назад
Здається мені, що все ж таки повИлася, від слова вИтися, а не повелАся, від слова вестИся. Хоч і пройшло з того часу якихось сім років)))
Остальные ответы
Я perfect Знаток (412) 14 лет назад
Дорога в*еться всередину лісу. Вроди бы так. Тут есть разные случаи написания. "куди? ".
Queenmara Просветленный (21725) 14 лет назад
Всередину-это внутрь, в середину-точно в центр, так что написано правильно
Оля Горна Ученик (94) 14 лет назад
Дорога повелася в середину лісу
Це точно бо я українка (ето точно потому что я украинка)
Наталья Данилова Мастер (1926) 14 лет назад
А я бы сказала Дорога повилася ВГЛИБ лісу, иначе немного слух "режет" и сильно похоже на кальку с русского языка