Где взять образец характеристики на студента-практиканта на УКРАИНСКОМ языке?

Marinka The Best Искусственный Интеллект (102971), закрыт 14 лет назад
нужна именно сама характеристика и только на украинском....спасибо :)
Лучший ответ
Piper Просветленный (37739) 14 лет назад
Ну вот так примерно:

Студент (-ка) __ курсу ___________ навчального закладу ___________ проходив навчальну практику в _(підприємство) ________________ з ________ 2009 р. по ___________ 2009 р.
За час практики _______________ ознайомився з діяльністю підприємства, брав участь в роботі _______________ відділів, отримав практичні навички із застосування отриманих в процесі навчання знань, зокрема, оволодів наступними навичками: _________________
___________________________.
За час проходження практики студент _____________(П. І.Б. ) проявив себе як сумлінна, старанна, вихована, дисциплінована, творча, цілеспрямована, культурна людина. __________________, виконував усі доручення на Підприємстві, мав гарні стосунки з колективом. Знання, отримані в процесі навчання, ____________ вміє застосовувати в практичній діяльності.
В цілому ___________ характеризується добре.

Керівник практики __________________
Остальные ответы
галина коновалова Jackson Просветленный (33510) 14 лет назад
Есть такие фирмы, которые переводят документы и справки различные на другие языки и заверяют их.