Допоможіть! ПОТРІБНА ПРОЗА!

аня норкина Профи (632), закрыт 14 лет назад
Мені потрібен прозовий уривок із українського твору! Річ в тім що мені це треба для приймальної комісії!, БО Я ВСТУПАЮ НА ПЕВНИЙ ТВОРЧИЙ НАПРЯМОК!! ДОПОМОЖІТЬ! ! Це повинен бути такі слова які змОжуть зачипити заживе! ЯКЩО У КОГОСЬ Є УЛЮБЛЕННІ УРИВКИ БУДЬ ЛАСКА!
Лучший ответ
Ir@ ______ Мудрец (12332) 14 лет назад
Леся Українка "Лісова пісня"; із поеми "Кассандра" можешь взяти уривок
Микола Хвильовий "Я романтика"
Ліна Костенко - любий твір, можна уривок із "Марусі Чурай"
Остальные ответы
Ирина Юрявичене Мыслитель (8880) 14 лет назад
мабудь щось з Леси Украинки или з Кобзаря.