Найважливіші шкідники лісу

Пользователь удален Ученик (99), закрыт 16 лет назад
Найважливіші шкідники лісу
Лучший ответ
LKG Мыслитель (6872) 17 лет назад
Из флори опеньки (колопеньки) , вони ростуть не тільки біля старих пеньків, а й під деревами, на кореневих шийках. І все дерево заражають гнилизною.
Из фауни хвильнянки, серед яких найбільш поширені непарний шовкопряд та златогузка, п'ядениці, особливо п'ядениця соснова. Чорна садова мурашка, навпаки шкідлива, оскільки вона охороняє і поширює попелець, солодкими виділеннями яких вона живиться.
Остальные ответы
markantonij Мыслитель (5810) 17 лет назад
людына и йии диты....
Источник: собственное мнение...
Игорь Иванов Мыслитель (5967) 17 лет назад
Ты б еще, на китайском написал!
Alex Mojdodirow Мастер (1214) 17 лет назад
Я так думаю це сами люды
Бена Мудрец (11957) 17 лет назад
тут в основном все русские!!!