Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

Где можно найти ответы конкурса Колосок за 2009 год украина!

Настя Ляшенко Ученик (181), закрыт 14 лет назад
Лучший ответ
Санек Неважно Мыслитель (8545) 14 лет назад
У зв’язку із запровадженням карантину та вимушеними тритижневими канікулами в усіх навчальних закладах Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс
„КОЛОСОК-2009” переноситься.

Конкурс відбудеться 11 грудня 2009 року
(Лист Міністерства освіти і науки від 17.11.2009 року за №1/9-792)

http://www.kolosok.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=144:2009-11-02-10-43-03&catid=56:koordinatoru&Itemid=62