Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

Що таке метафора (приклади)

Ганс Валерон Ученик (148), закрыт 14 лет назад
Бажано українською
Лучший ответ
дИНамовец По духу Высший разум (143743) 14 лет назад
Метафора - це слова в переносному значенні.

Метафора - один з різновидів лексико-семантичного способу словотворення, тобто перенесення назви з одного предмета на інший на основі подібності: 1) зовнішніх ознак, 2) структурного, 3) функціонального.

Метафора - це літературознавча поняття. Метафора - це троп, то є якийсь образ, заснований на вживанні слів у переносному значенні. Сенс метафори як стежка в тому, щоб посилювати емоційну виразність мови. Метафора є перенесення властивостей одного предмета на інший за принципом їхньої подібності. Приклади метафор: «золоте волосся» , «сонячна посмішка».
Остальные ответы
AlEnKa IvAnOVa Ученик (109) 7 лет назад
Ні,це приклади епітетів, метафори: сніг іде, сонечко встало