Помогите ответить на 1 билет по Биологии:1

Dima Gavrilenko Ученик (108), на голосовании 14 лет назад
1.Охарактеризуйте біологію як науку про живу природу. Які основні методи використовують для дослідження живої природи? Наведіть приклади застосування біологічних знань у практичній діяльності людини.
2.Назвіть характерні особливості класу Ссавці. За якими ознаками людина відрізняється від інших представників класу Ссавці?
3.Що таке здоров'я? Які чинники сприяють збереженню здоров'я людини?
Голосование за лучший ответ
Оксана Шокало Ученик (105) 14 лет назад
Сама не знаю !!!Люди ДОПОМОЖІТЬ ))))))))))))))) БУДЬ - ЛАСКА !!!