Сразу несколько вопросов!

фвыфы выфвы Ученик (54), на голосовании 14 лет назад
Эти вопросы мне надо на завтра на урок информатики.Это типо практичесая работа показивающяя умение учеников поиска в интернете но интернет окзазался настолько за спамленым что уже на 1 вопросе возникли проблемы!
Як називається, ким і коли був відкритий і на честь чого названий хімічний елемент №71?
Яка вартість вхідного квитка до Ейфелевої вежі?
Як називається грошова одиниця і розмінна монета Азербайджанської Республіки?
Хто побудував Парфенон?
Яке дерево є емблемою Канади?
Яка висота Кельнського собору?
Як жираф п'є воду?
Хто першим почав застосовувати косметику?
Скільки гетьманів було в Україні? Хто вони?
В якому році народився Іван Франко?
Коли було побудовано перший московський Кремль?
Які готелі є у Львові?
Яка назва малої планети №9154 та який її діаметр?
О котрій годині літаки здійснюють рейс Київ - Париж?
Скільки президентів було в США?
Де похований Наполеон Бонапарт?
Яким символом є едельвейс у Швейцарії та в Німеччині?
Яка тварина зі злості зеленіє?
У якому році народився Василь Стус?
Де було встановлено перший пам'ятник Лесі Українці?
Дополнен 14 лет назад
Как називается и кем был открыт и в чью честь разван елемент номер 71
Как пьёт жираф
Какова стоимость билета в Эльфелеву башню
Как називается купюра и монета Азейбаржанской республики
Кто построил Парфенон
Какова висота Кельнского дворца
КТо первым начял использовать косметику
Голосование за лучший ответ
DaRKmAN Ученик (187) 14 лет назад
а на русском можно?
Innushka Профи (542) 14 лет назад
Парфено́н Построен в 447 — 438 до н. э. архитектором Калликратом по проекту Иктина и украшен в 438—431 годах до н. э. под руководством Фидия при правлении Перикла.
емблема Канади -Кленовый лист
Кёльнский собор-Высота северной башни 157,38 м
А вообще-то, попробуй не вводить весь вопрос целиком а основное, то есть не "Де було встановлено перший пам'ятник Лесі Українці?", "а Перший памятник Л. Українці", и Википедия тебе в помощь:))