подскажите поздравление учителям с 23 февраля на украинском языке

Тоня Ученик (104), закрыт 14 лет назад
Лучший ответ
morgana 29 Мудрец (11680) 14 лет назад
Шановні добродії!

Щиро вітаю вас з Днем захисника Вітчизни! Це свято символізує любов і шану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Особливі слова подяки адресую ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності і самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка, найщиріші побажання здоров’я, довголіття і злагоди. Нехай найвеличнішим пам’ятником нашим доблесним пращурам, які споконвіку боронили рідну землю та відстоювали свободу, стане побудова вільної, демократичної, заможної України. У цей святковий день, дорогі захисники Вітчизни, прийміть слова щирої вдячності за Ваші ратні і трудові звершення! Сердечно зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя.
Остальные ответы
Васина Я. Мудрец (12921) 14 лет назад
Уже разрешен РУССКИЙ.. ) Поздравь
Vitali Мыслитель (6760) 14 лет назад
Шановні захисники Вітчизни! Дорогі ветерани!
Щиро, від усього серця вітаю Вас зі святом - Днем захисника Вітчизни. Насправді - небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія - Батьківщину захищати.
За Тарасом Шевченком, "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - то маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок - захищати свою хату, боронити свою правду - своєю силою і своєю волею.
Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю.
Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Та найбільша шана вам, дорогі ветерани.
Перед вами ми схиляємося, у вас вчимося любити Батьківщину.
Щиро зичу вам доброго здоров'я, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.
владислав пац Знаток (410) 14 лет назад
Поздравь на русской мове, так будет лучше !!!