Що краще мати багато друзів,чи кохану людину?

Юля Деяк Ученик (86), закрыт 13 лет назад
Лучший ответ
Муму Тургенева Гуру (4771) 13 лет назад
Краще мати і те і друге. Але кохана людина, в якусь мить може десь зникнути.. . А друзі завжди будуть поряд і підтримають то тих пір, поки не з'явиться інша кохана людина. То краще мати багато друзів.
Остальные ответы
Леся Маяцкая Профи (838) 13 лет назад
Звісно, краще мати кохану людину (але це лише для мене)
Пользователь удален Мудрец (16677) 13 лет назад
пару друзей и любимого человека
Fortunate Гуру (4388) 13 лет назад
Хай жiве вiльна Украiна! :-)
Владимир Мудрец (18013) 13 лет назад
треба мати і кохану людину і вірних друзів. також потрібно розуміти одне одного щоб не виникали сварки зза друзів