Вопросы по информатике)) Кто знает,HELP)))

Майк Шинода Ученик (149), на голосовании 13 лет назад
1)Коли і де було проведено перші зимові Олімпійські ігри? Яка кількість спортсменів брала в них участь?
2)Хто є наймолодшою людиною у світі, за винятком членів королівської родини, чий портрет помістили в Лондонській національній портретній галереї?
3)Коли, де та хто вперше відсвяткував День дрохви?
4)Яку назву мала перша комп'ютерна мережа? Яка організація її розробила? Комп'ютери яких чотирьох науково-дослідних центрів вона об'єднувала?
5)Хто побудував Парфенон? Чим цікава ця споруда? У якому році її було зруйновано?
6)Коли святкують Всесвітній день Інтернету? Хто і в якому році започаткував це свято?
Голосование за лучший ответ
Александра Гуру (3002) 13 лет назад
Теперь все то же и по русски, желательно