Пользуются ли льготами на проезд в поезде студенты заочники в Украине?

Наталия Щепак Ученик (222), закрыт 13 лет назад
Дополнен 13 лет назад
Сегодня купила билеты. Скидка 50 % действует и для заочников!!!!
Лучший ответ
Е.С. Искусственный Интеллект (128662) 13 лет назад
Нет, для заочников такие льготы не предусмотрены: 6.3.9. Учням і студентам очної форми навчання середніх загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів незалежно від форми власності, у період з 1 січня по 31 грудня надається знижка в розмірі половини вартості проїзду у загальних та плацкартних вагонах. Оформлення пільгового проїзду та посадка до вагона здійснюється за студентськими чи учнівськими квитками установленого зразка.

Підставою для придбання пільгового проїзного документа є тільки студентський чи учнівський квиток установленого зразка з фотокарткою. Студентський чи учнівський квиток перевіряється на відповідність даних щодо дійсності року навчання. Фотокартка та інформація про рік навчання завіряються печаткою навчального закладу.

Студентський чи учнівський квиток перевіряється на предмет наявності запису щодо форми навчання - "денна" або "стаціонар", завіреного печаткою відповідного навчального закладу.

Пільги надаються тільки студентам і учням, у т. ч. іноземним громадянам, які навчаються у навчальних закладах України.
Источник: сайт УкрЗалізниці
Остальные ответы
Анатолий М. Мыслитель (6756) 13 лет назад
Для студентов-заочников действующим законодательством предусмотренные льготы: дополнительные оплачиваемые отпуска для участия в лабораторно-установочных и экзаменационных сессиях, оплачиваемый четырехмесячный отпуск для подготовки и защиты дипломного проекта, дополнительные свободные от работы дни, частичная компенсация за проезд на сдачу экзаменационных сессий.