подскажите рецепт торта для ребенка на 1 год

оля Ученик (136), закрыт 13 лет назад
Лучший ответ
Peppi MG Мастер (1013) 13 лет назад
Торт с витаминным печеньем

Вам понадобится:
1 кг бананов
450 г детского витаминного печенья
0,5 л сметаны
1 стакан сахара
2-3 киви

Способ приготовления:
Для приготовления крема взбить с сахаром сметану.
Очистить бананы, нарезать их кружками, то же проделать с киви.
Выкладывать торт слоями на блюдо: печенье, бананы, сметанный крем. Слои повторять в таком порядке, а верх украсить печеньем и киви, убрать торт в холодильник для пропитки.
Для украшения можно использовать и другие фрукты.
Остальные ответы
☆SoLnCe☆ Гуру (4574) 13 лет назад
бананы, творог и печенье)))) ) творог сладкий слоями с тертым печеньем и тертыми бананами, крем из сметаны с сахаром)))))
ИнКа Мастер (1268) 13 лет назад
аналогичный первому- размоченный в какаве овсяные печенюги перемазать слоями творожной массы с изюмом
Наталя Берник Профи (575) 13 лет назад
Рецепт брала з мого улюбленого торта, він простий і ще не зустрічала того, хто б пальчики не облизав nyam2.gif smile.gif
Коржі виходять м"які і за смаком схожі на медівник.
В оригіналі торт називається "Кучерявий хлопчик"
2 яйця+1стакан цукру збити
2ч. ложки соди погасити 1 банкою сметани (звичайної магазинної).
Додаємо пів банки згущеного молока, перемішуємо, вливаємо 3 ложки оцту помаленьку одна за одною, збиваємо добре, добавляємо 1,5стакана муки.
Крем - 1л сметани домашньої (мені літр забагато, я беру трошки менше) збиваємо з 1 стаканом цукрової пудри (не цукру)
Печемо 2 коржі. Для першого коржа вливаємо на бляшку меншу половину тіста, а до 2-ї половини тіста додаємо 2ст. ложки какао. Коли остинуть чорний корж ламаємо на кусочки, добре вимакуєм в кремі і складаємо на білому (який перед тим теж трохи намащуєм кремом) щоб була гірка. Зверху поливаєм розтопленим шоколадом і посипаєм горіхами. Таким чином торт має вигляд як кучерява голівка. Смачного!

http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=1764&st=40

я сама його пекла, вийшло безподобно