Потрібно добрати спільнокореневі слова

Михаил Михайличенко Профи (515), на голосовании 13 лет назад
Завдання: доберіть де можливо до поданих слів такі спільнокореневі, які писалися б з апострофом.
Арфа, бити, верба, верф, вечір, віра, Дніпро, голова, голуб, гроші, звір, довіра, дощ, зоря, їздити, кава, кров, лев, Львів, риба, права, слова, солома, хліб, яблуко, ярус.
Голосование за лучший ответ
Viktor Гений (51954) 13 лет назад
кав"ярня, кров"янка, надвечір"я, безгрошів"я, слов"яни, солом"яний, риб"ячий, б"ю, верф"ю, голуб"ятник,
об"їзд.