Навіщо для украйнців отримувати паспорт якщо вже маємо свідоцтво про народження?

Skarabeys Мастер (1084), закрыт 13 лет назад
Лучший ответ
Domino Мыслитель (6247) 13 лет назад
це ви намагаетесь показати, що вильно володиете щирою мовою? Ни? А навищо тоди це дурне питання?
Остальные ответы
DAVID SACILIA Мастер (1765) 13 лет назад
А ненавищо, он всеодно некому не нужен, це рабска страна, а потом шоб от него iзбавитись ше треба заплатити
Николай Золотов Знаток (464) 13 лет назад
Загадкове питання. Чекаете на розумне повiдомлення? Бажаю успiху.