Твір на тему: українська гостинність сучасного покоління. Яка вона?

Тоха Профи (509), закрыт 13 лет назад
Лучший ответ
batterian Просветленный (21737) 13 лет назад
Дывись, Куздра, яки гарны тролли! )))
Источник: Какой он красивый - этот олбанский языкЪ...
Остальные ответы
Svet Просветленный (20697) 13 лет назад
як i завжди-найкраща в свiтi
ТохаПрофи (509) 13 лет назад
мне нужна ссылка где скачать этот реферат
Алина маслыган Знаток (295) 7 лет назад
За останне дисятиліття у світі все різко змінилося. Й гостинність не виключення. На мою думку, люди раніше були більш гостинні. З багатоьх творів українського фольклору, або авторських творів, видно, що людям було приємно, коли хтось до них заходив. Зараз же діє відомий всім вислів: “Непроханий густь – гірший від татарина! ”. (абзац) Я вважаю, що це сталось через те, що в нашій країні сталася певна криза, наявне безробіття. Так, ви можете заперечити, що раніше життя було теж недосконалим, але люди були більш дружні. На мою думку, це сталося через те, що раніше було відсутне насильство та жорстокість, що не скажешь про нашу сучасність. На сьогоднішній день люди, саме через ці соціальни проблеми, перестали довіряти один одному, тому гостинність сьогодення погіршилась. Я б сказала, що на людські відносини також має впливове значення соціальний статус. Хтось бідніший, хтось багатіший. У людей з більш низьким статусом виникає заздрість, ненависть до більш успішних людей з високим матеріальним становищем