Где найти поздравления с рождеством на украинском языке в стихах. В поисковике ничего толкового.Нужен укр.сайт

СКОРПИОН Мастер (1555), закрыт 13 лет назад
Лучший ответ
Анастасия Кочетова Гуру (3514) 13 лет назад
vitada.org.ua/pozd_den-narodzhennja.html
З днем народження вітаю,
Від всього серця я бажаю
Щастя, радості, добра,
Здоров’я, успіхів, тепла,
Благополуччя та достатку,
Щоб справи всі були в порядку.
Хай посміхається життя,
Та буде кращим майбуття.
СКОРПИОНМастер (1555) 13 лет назад
Анастасия Кочетова Гуру (3514) Вот с рождеством Хай Різдво у вишиванці Розбудить вас щасливо вранці! І принесе у вашу хату Радість й усмішок багато. Розбудить приспані надії, Достатком й щастям вас зігріє, Зігріє сонцем і любов'ю Та подарує вам здоров'я www.tamada.lviv.ua/article/312/