Синтаксис укр. мови. Люди дуже треба Чи ставиться кома перед "і" "але" "та"????

Я Я Знаток (261), закрыт 13 лет назад
Дополнен 13 лет назад
. Саме від тих караванників, Тур дізнався що в Карпатських горах є, не знівечене радіацією, та витікаючими з неї наслідками місто. Він би й не звернув уваги на байки караванників, заходивших два рази на рік, обміняти всілякі цяцьки на батарейки, та інший непотріб, збираний мешканцями з інших заводів, до їхнього "містечка", якби не ім'я ...їхнього чи то наставника, чи то керівника, хлопця, разом з ним проливавшого кров на полях битв, та муштрувавшого разом з ним новобранців в академії НМА.
Я нічого не можу розтавити виправити (( допоможіть
Лучший ответ
Maya Мудрец (15584) 13 лет назад
Перед "але" - завжди, а перед "і", "та" - залежно від будови речення.
В першому реченні кома перед "що", всі інші прибрати. Друге - після "на рік", "на батарейки", " на полях битв" - прибрати.
Остальные ответы
Ольга Сербова Мастер (1059) 13 лет назад
Правильно все сказано в пред ответе!