Помогите составить сенкани к теме Звертання и Вставні слова. (Украинский язык)

jheka zavyalova Ученик (82), закрыт 13 лет назад
В школе задали задание
в голову ничего не лезет
помогите пожалуйста
заранее спасибо: *
Лучший ответ
ВероNika Высший разум (139906) 13 лет назад
Звертання

1. Звертання
2. Поширене, відособлене (или відокремлений? Я не знаю украинского языка)
3. Виділяється (голосом, на письмі) , виражається (кличний відмінок) , вимовляється (з кличною інтонацією)
4. Називає того, до кого звертаються
5. Слово (сполучення слів)

Вставні слова

1. Слова
2. Відособдені (відокремлені ?), вставні
3. Виражає, виділяються, не є (членами речення)
4. Мовець виражає ставлення до висловлювання (про предмет мови - кого повідомляє)
5. Конструкція