Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

яка вартість вхідного квитка до ейфелевої вежі

Лілія Дубівка Ученик (95), закрыт 12 лет назад
Лучший ответ
Fatamorgana Высший разум (176755) 12 лет назад
Подорожчали квитки на Ейфелеву башту. Відсьогодні не будуть продаватися квитки для підйому тільки на перший поверх башти вартістю 4,8 євро.

Квитки до другого поверху будуть коштувати 8 євро. Пішки до другого поверху можна буде піднятися за 4,5 євро. До самого верхнього рівня вежі можна буде дістатися за 13 євро.

http://novynar.com.ua/world/62230