татарская песня. язлар житкен чакта кышлар киткян чакта как называется

малышка Знаток (312), на голосовании 12 лет назад
Дополнен 12 лет назад
язлар җиткән чакта, кошлар киткән чакта сагышлардан кайтырмын. Ярсып аккан чишмә бөлын күленнәрдә сагышлардан кайтырмын
Дополнен 12 лет назад
язлар җиткән чакта, кошлар киткән чакта сагышлардан кайтырмын. Ярсып аккан чишмә бөлын күленнәрдә сагышлардан кайтырмын
Голосование за лучший ответ
АР Мудрец (13867) 12 лет назад
Переводится дословно - " времена, когда приходят вёсны, времена когда птицы улетают"....
Зилия Сафина Знаток (253) 7 лет назад
Альбина Хакимова-"Кунелдэ язлар эле"