Есть ли ошибки? Текст на украинском языке.

Света Лето Профи (558), закрыт 8 лет назад
Щастя. Яке воно?
Напевно кожний з нас хоча б раз у житті задавав собі питання: „Що таке щастя?”, „Чи справді я щасливий?” і „Чи буду я щасливим завжди?”. Однозначної відповіді на це немає через те, що щастя для кожної людини – річ дуже особиста, унікальна, в певному розумінні.
Щастя у першу чергу залежить від свідомості людини та її почуттів. Поняття щастя, на мою думку, означає стан максимального задоволення й насолоди своїм існуванням, повнотою, гармонією й осмисленістю свого буття, самореалізацією у житті. Почуття щастя не може тривати вічно, проте ми завжди можемо його відчувати знову і знову. Як же можна досягти цього дивовижного стану?
По-перше, ти можеш почуватись щасливим, коли приноситимеш радість не лише собі, а й своїм друзям, знайомим, родичам, адже особисте щастя завжди залежить від інших. Ти не можеш бути до кінця щасливим, якщо у твоїх ближніх серйозні проблеми чи горе. Радість на фоні чужого лиха затьмарюється і не може існувати.
По-друге, справжнього щастя ніколи не можна досягти задоволенням лише потреб тілесних, адже це поняття більше відноситься до душі, думок, віри…Ззовні ти можеш жити бідним життям, в якому годі сподіватися на щастя, проте ти щасливий, адже таким себе почуваєш. Це одна з найбільш актуальних проблем сучасності, адже для більшості людей іноді буває не зрозуміло чому не можна бути цілком щасливим, якщо ті живеш у пристойних умовах і це все, що тебе цікавить. Тебе хвилює лише матеріальний стан і забезпеченість до кінця своїх днів. Про духовний розвиток просто забувають.
По-третє, щастя неможливо досягти не кохаючи життя, людей, всього того, що тебе оточує. Кохання – невід’ємна частина цього стану, його духовна основа і опора.
По-четверте, щастя існує коли ти впевнений в собі і в своєму завтрашньому дні, у власному призначенні, коли ти знаєш до чого прагнеш, чого це тобі коштуватиме, якою ціною буде досягнуто очікуване щастя. Якщо ти досяг чогось у житті, використовуючи інших людей, обманюючи їх, то таке щастя не варте твоїх зусиль, адже десь, у глибині душі, ти розумієш що досяг свого не чесно і твої зусилля були марними.
Отже, щастя – максимальне задоволення, яке людина отримує, коли її тіло і дух гармонічно поєднані почуттям кохання до людей і світу, впевненістю у завтрашньому дні, собі і своєму призначенні.

если есть ошибки в знаках препинания или орфографии, скажите, пожалуйста)
Лучший ответ
Никита Приходько :D Знаток (266) 12 лет назад
после напевно запятая

Це одна з найбільш актуальних проблем сучасності, адже для більшості людей іноді буває не зрозуміло чому не можна бути цілком щасливим, якщо ті живеш у пристойних умовах і це все, що тебе цікавить.

перед чому запятая

не уверен есть ли такое слово в укр языке по-четверте

По-четверте, щастя існує коли ти впевнений в собі і в своєму завтрашньому дні,

перед коли запятая

ти розумієш що досяг свого не чесно і твої зусилля були марними.

перед що запятая и перед і