1 Які з наведених правопорушень є адміністративними:

Андрюха Профи (832), на голосовании 12 лет назад
1 Які з наведених правопорушень є адміністративними:
A. громадянин у нетверезому стані з'явився на вулиці і зачіпав перехожих;
B. при прокладенні труб на дачній ділянці було пошкоджено паркан сусідньої ділянки;
C. лаборантка інституту постійно запізнювалася на роботу. Вона була по-переджена адміністрацією інституту, але продовжувала запізнюватися;
D. продавець продав пляшку вина неповнолітньому;
Голосование за лучший ответ
olga osipova Просветленный (23873) 12 лет назад
видповиддю буде пункти А С та Д у выпадку з парканом сусида буде громадянське порушення