Ми — не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних які приклади з літератури та суспільно життя можна навести у

ололо ололо Ученик (138), на голосовании 12 лет назад

які приклади з літератури та суспільно життя можна навести у такому творі?
Голосование за лучший ответ
Фиоретта Мастер (1011) 12 лет назад
Курс украинской литературы за 10-11 кл в помощь. Мы тоже по этой теме сочинение писали в школе, но я не помню, какие примеры брала.