Юристы, кому отправить письмо, чтоб был результат?

Натальченко Наталья Ученик (232), закрыт 12 лет назад
Президенту України
В.Ф. Януковичу
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Копия: Голові Донецької ОГА
Шишацькому А.В.
83105 Донецьк , б. Пушкіна,34
Копия: Городскому голові
м. Красний Лиман
Перебийніс Л.Г.

Відкритий лист-звернення
До Вас звертаються пенсіонери, що проживають у м. Красний Лиман та районі, Донецької області.
Ми працюючі пенсіонери маємо досвід пошуку правди по кабінетах виконавчої влади, розуміємо що це марна справа, тому ми звертаємося безпосередньо до Гаранта наших конституційних прав. Так згідно статті 48 Конституції України, кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло. На жаль рівень пенсійного забезпечення не дає нам можливість повністю реалізувати це право.
Не можемо не висловити своє занепокоєння не тільки самим фактом маленького розміру пенсій, а й тим, що політичною волею деяких чиновників та політиків нехтуючи законом, наші пенсії суттєво зменшують та не доплачують нам до встановленого Законом та законними судовими рішеннями рівня.
Суть питання (Донецька область):
В 2010,2011р.(січень-травень) для перерахунку нарахованих пенсій працюючим пенсіонерам, які відпрацювали 24 місяці після оформлення пенсії, Пенсійним фондом був застосований показник середньої зарплати (доходу) не за попередній рік, а за рік, попередній дати оформлення пенсії, що призводить до фактичного заниження суми перерахованої пенсії. В ст. 23 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» закріплено, спори, що виникають з Пенсійним фондом вирішуються в судовому порядку. Працюючі пенсіонери вимушені були звертатися до суду з проханнями захистити їхнє право на перерахунок пенсій з урахуванням показника середньої зарплати (доходу) за попередній рік (більш високого заробітку) і з урахуванням страхового стажу, отриманого після її призначення, як це передбачено Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Рішення судів першої інстанції зобов'язувало Пенсійний Фонд (відповідача) виконати перерахунок нарахувань згідно чинних норм і Законів.
Згідно ч.2 ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України, Пенсійний фонд мав право оскаржувати рішення суду першої інстанції протягом 10 днів з моменту проголошення такого рішення. Розуміючи законність та обґрунтованість таких рішень Пенсійний фонд їх не оскаржував. Рішення судів набирали чинності та на виконання таких рішень Пенсійним фондом було проведені перерахунки та пенсії виплачувалися з урахуванням перерахунків.
Але починаючи з вересня-жовтня 2011року Пенсійний Фонд в спішному порядку, працюючи і вдень і вночі став направляти до суду апеляційної інстанції клопотання про поновлення строку на апеляційне Оскарження рішень суду першої інстанції. І це незважаючи на те, що з моменту проголошення рішень судів минули місяці і роки!!!
Необґрунтовані рішення Апеляційного суду на поновлення строку на апеляційне оскарження, здивували навіть бувалих юристів. Пенсійний фонд, подаючи клопотання на поновлення строку апеляційного оскарження, вказує такі «поважні» та «форс-мажорні» обставини на оскарження рішень про перерахунок у встановлений законом термін, як відсутність паперу і конвертів та фінансування в Пенсійному Фонді!!!!
Дивує і те, що при перегляді наших рішень, за однією і тією-ж під копірку написану апеляційною скаргою Пенсійного Фонду Донецький апеляційний адміністративний суд приймає протилежні рішення.
Оскільки Ви ставили мету судової реформи - забезпечення справедливого судочинства та справжньої незалежності суддів, дотримання конституційних прав та свобод громадян України, ми були впевнені, що Закон не має зворотної сили, та в тому, що ніяка політична воля будь-яких чиновників не може відібрати гарантований нам Законом рівень пенсійно
Лучший ответ
Влад Плюснин Мастер (2196) 12 лет назад
адресат же у вас указан? в чем проблема? отправляйте