Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

на які запитання відповідає означення

Олег Зайцев Ученик (107), закрыт 11 лет назад
Лучший ответ
Sunset Высший разум (330299) 11 лет назад
Означення — другорядний член речення, що вказує на ознаку предмета. Воно відповідає на питання чий? який? яка? які? котрий? скільки?. Підкреслюється хвилястою лінією.

Види означень:
узгоджені — означення, виражене словом, що має такий самий рід (в однині), число й відмінок, що й означуване слово.
неузгоджені — форми різних частин мови, що вказують на ознаку або належність предмета.
прикладки — означення, що виражено іменником
Остальные ответы
иван масин Ученик (105) 7 лет назад
чий? який? яка? які? котрий? скільки?