якими членами речення бувають прикметники?

Андрей Хуторянский Ученик (103), на голосовании 11 лет назад
Голосование за лучший ответ
Kitti Pivovarova Знаток (259) 11 лет назад
Якщо прикметник стоїть перед іменником, до якого відноситься, і означає лише ознаку предмета, то виконує функцію другорядного члена речення – означення. А якщо прикметник стоїть після іменника і стверджує або заперечує наявність ознаки, то виступає в реченні присудком. На такий прикметник падає логічний наголос.
ольга дзятко Ученик (127) 8 лет назад
мякі зелені береги обгорнули з обох боків невеличку річку