«Дехто вмирає, так і не народившись» (П. Загребельний) Как вы думаете, что этими словами хотел сказать автор?

Wolf_s _a Ученик (117), закрыт 10 лет назад
Лучший ответ
*Sve..тчк* Просветленный (20451) 10 лет назад
Это о людях, живущих пусто, бездарно, не принося пользы ни себе, ни другим. Они словно и не рождались.
Остальные ответы
Лена Васыльчук Ученик (208) 8 лет назад
Думка полягає у тому, що кожна людина у цьому житті повинна чогось досягти, інакше вона дарма народилась. Дехто і справді вмирає, так і не пізнавши присмак справжнього життя, він не скористався усіма можливостями, які йому надавалися, тому можна сказати, що його народження було лише формальним.