Напишите пожалуйста сочинение на белоруском языке

Абаб Влвл Ученик (146), открыт 2 недели назад
Тема почему я считаю себя хорошим сыном и обяйзательно на белоруском что бв был не особо большим
3 ответа
Крокант Жиговчинов Профи (856) 2 недели назад
Хэхэ Хэхэ Хэхэ Хряк Хряк Чвяк Чвяк Пук Рыг Хряк Чвяк Пук Хэхэ Хэхэ Хэхэ Блювооооооууу Ойй Мои коки вывалились праститэ пажалуста
Сергей Мудрец (17895) 2 недели назад
Чаму я лічу сябе добрым сынам

Я лічу сябе добрым сынам, бо заўсёды стараюся быць падтрымкай для сваіх бацькоў. Я намагаюся слухаць іх і вучыцца на іх мудрасці. Кожны дзень я роблю маленькія справы, каб прынесці ім радасць: дапамагаю па доме, дзялюся сваімі поспехамі і нягодамі. Я ведаю, што гэта важна для іх, і гэта робіць мяне адказным.

Мае бацькі вучылі мяне быць чулым і ўважлівым. Я стараюся не толькі выконваць іх просьбы, але і прадбачаць, чаго яны могуць патрабаваць, не чакаючы загадаў. Гэта паказвае маю павагу і любоў да іх.

Я таксама разумею, што быць добрым сынам - гэта не проста рабіць тое, што ад цябе чакаюць, але і мець моц, каб ісці сваім шляхам і робіць правільныя выбары. Гэта значыць быць самастойным і мець моцныя маральныя прынцыпы, якія адлюстроўваюць выхаванне, якое я атрымаў.

У канцы канцоў, я лічу сябе добрым сынам, бо мае дзеянні і выбары адлюстроўваюць павагу і любоў, якія я адчуваю да маіх бацькоў. Я спадзяюся, што мае дзеянні дапамогуць ім ганарыцца мной, так як я ганаруся імі.