Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиИгрыЗнакомстваНовостиПоискComboВсе проекты

пожалуйста помогите перевести на английский

Пользователь удален Ученик (27), закрыт 12 лет назад
Подойти сюда ,пожалуйста. Пойдите ,пожалуйста в ту комнату. Когда ваш сын приходит домой? Идите к доске .Каждое утро я хочу в учреждение .Он не всегда уходит домой после уроков. Я прихожу домой вечером и делаю уроки .Каждое утро мой приятель приезжает в Москву и вечером уезжает домой. Как вы добираетесь до министерства?
Он приезжает сюда завтра утром. Он скоро уедет
Лучший ответ
Сергей Гуру (3118) 12 лет назад
Come up here,please/Go to that room,please/When does your son come (back) home/Come to the blackboard(если читель у доски); I go to the office every morning/ He doesn't always go home after classes/ I come home in the evening and do my lessons(homework)/ Every morning my friend comes to Moscow and every evening goes home/ How do you get to the Ministry?/ He is coming here tomorrow morning/ He will leave soon/
Остальные ответы
аккк Мастер (1703) 12 лет назад
To approach here, please. Go, please in that room. When your son comes home? Go to a board .Каждое morning I want in establishment .Он not always leaves home after lessons. I come home in the evening and I do lessons .Каждое morning my friend comes to Moscow and leaves home in the evening. How you reach the ministry? It comes here tomorrow in the morning. It soon will leave
Роз@ веtров Профи (793) 12 лет назад
-хм- это задание было во втором или в тетьем классе??? Установи преводчик... Пиши,если хочешь, передам по аське или по агенту =)

To approach here, please. Go, please in that room. When your son comes home? Go to a board. Morning I want in establishment. It not always leaves home after lessons. I come home in the evening and I do lessons .Everyone morning my friend comes to Moscow and leaves home in the evening. How you reach the ministry?
It comes here tomorrow in the morning. It soon will leave
Похожие вопросы
Также спрашивают