Лидеры категории
Лена-пена Лена-пена
Искусственный Интеллект
М.И. М.И.
Искусственный Интеллект
Y.Nine Y.Nine
Искусственный Интеллект
king71alex Куклин Андрей Gentleman Dmitriy •••

(Люди напишите про безсуфіксальний спосіб творення слів. Очень нужно на курсы, не могу в нете найти.

Kalisto Ученик (223), закрыт 16 лет назад
Лучший ответ
Katya Знаток (254) 16 лет назад
Безсуфіксальний спосіб словотворення полягає в тому, що від дієслова або прикметника, частини яких виступають твірними основами, відкидаються суфікси і закінчення, залишається так звана усічена основа.

Наприклад, іменник підпис утворився безсуфіксальним способом від дієслова підписати, іменник синь утворився цим же способом від прикметника синій.

Таким чином творяться іменнкик, які ще називають іменниками з нульовим суфіксом, а безсуфіксальний спосіб творення називають нульовою суфіксацією.

Помилкою буде визначення в таких іменниках, як захід, відмова, випуск, префіксального способу творення, оскільки вони утворилися від дієслів, у яких уже був префікс: заходити - захід, відмовити - відмова, випускати - випуск. Отже ці віддієслівні іменники утворені безсуфіксальним способом