Безпека в роботі секретаря, реферат?

Пользователь удален Ученик (95), закрыт 16 лет назад
Лучший ответ
Марина Мельничук Просветленный (43064) 16 лет назад
Рефераты и Курсовые Лабораторные работы по БЖД /Укр. /
http://referats.local100.ru/res_190026.html
h ttp://referats.local100.ru/res_190026.html

"Секретар-референт має легку фiзичну роботу з постiйним робочим мiсцем, так як вiн знаходиться бiльшу частину робочого часу (бiльше 50% або бiльше двох годин) на одному робочому мiсцi, не докладаючи при цьому тяжких фiзичних зусиль.
В холодну пору року в примiщеннi де працює секретар-референт температура повiтря 24 0С, що становить допустимого значення, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 допустима температура повiтря знаходиться в дiапазонi вiд 20 до 24 0С (оптимальна становить 21-23 0С). Це не має шкідливих наслідків для організма.
В теплу пору року в примiщеннi де працює секретар-референт температура повiтря 27 0С, що становить допустиму ступiнь шкiдливостi, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 допустима температура повiтря знаходиться в дiапазонi вiд 21 до 28 0С (оптимальна становить 22-24 0С) .
В холодну пору року в примiщеннi де працює секретар-референт вiдносна вологiсть повiтря 65 %, що становить допустиму ступiнь, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 допустима вiдносна вологiсть повiтря на постiйних робочих мiсцях в холодну пору року не бiлша 75 % (оптимальна становить 40-60 %).
В теплу пору року в примiщеннi де працює секретар-референт вiдносна вологiсть повiтря 65 %, що становить 1 ступінь, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 допустима вiдносна вологiсть повiтря на постiйних робочих мiсцях в теплу пору року не бiлша 60 % (оптимальна становить 40-60 %). Це спріяє погіршенню умов праці, але значних шкідливих наслідків організму не несе.
В холодну пору року в примiщеннi де працює секретар-референт швидкiсть руху повiтря 1 м/с, що значно більша за оптимальну ступiнь шкiдливостi, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 оптимальна швидкiсть руху повiтря на постiйних робочих мiсцях в холодну пору року не бiльша 0,1 м/с. (допустима становить не бiльше 0,2 м/с) . Це спріяє незначному погіршенню умов праці.
В теплу пору року в примiщеннi де працює секретар-референт швидкiсть руху повiтря 1 м/с, що більша за оптимальну ступiнь шкiдливостi, так як згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 оптимальна швидкiсть руху повiтря на постiйних робочих мiсцях в теплу пору року 0,2 м/с (допустима 0,1-0,3 м/с) . Це також спріяє незначному погіршенню умов праці.
Згiдно з ДСТУ 12.1.005-88 гранично допустимi концентрацiї (ГДК) шкiдливих речовин в повiтрi робочої зони такi:
ГДК формальдегўду = 0,5 мг/м3 Перевищення немає, ступiнь Фактичне значення = 0,1 мг/м3 шкiдливостi допустима
ГДК целюлози = 2 мг/м3
Перевищення немає
Фактичне значення = 0,5 мг/м3 1 ступінь шкiдливостi.
ГДК рослинного та тваринного Перевищення немає,пилу з добавками діоксиду кремнія =4 мг/м3 2 ступінь
Фактичне значення = 2 мг/м3 шкiдливості..."

Організація роботи секретаря
[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
h ttp://referats.net.ua/ua/view/28269