Проголосовало
32 чел
Варианты ответов
Олег ТуровПросветленный (21157)
13 лет назад
through the trance dance experience, hopefully, people become more sencetive and aware of themselves, their surrounding, the crossroaads of humanity and the needs of the planet. With that awareness comes understanding and compassion. that is the need of the ours, and the true Goa Spirit.
(c)
Юлька ИвановаГений (81197)
13 лет назад
Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО!Заипатое ЭХО! лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!лав тя!!