Mail.ruПочтаМой МирОдноклассникиИгрыЗнакомстваНовостиПоискСмотриComboВсе проекты

Переведите пож-та на англ!!!

Пользователь удален Ученик (127), закрыт 12 лет назад
Я считаю, что нашим компаниям надо объединиться. Нам будет подвластен больший сектор рынка, сможем создать более конкурентоспособное предприятие, сможем объединить бесценный опыт наших компаний Предлагаю встретиться и обсудить все условия моего предложения. Буду очень рад если вы позвоните мне и сообщите о своем решении.
Лучший ответ
Сергей Гапанович Мастер (1205) 12 лет назад
I consider, that our companies should be united. The greater sector of the market will be subject to us, we can create more competitive enterprise, we can unite invaluable experience of our companies I Suggest to meet and discuss all conditions of my offer. I shall be very glad if you call to me and inform on the decision. примерно так
Остальные ответы
Пользователь удален Профи (878) 12 лет назад
I think, that our companies should be united. The greater sector of the market will be subject to us, we can create more competitive enterprise, we can unit invaluable experience of our companies I Suggest to meet and discuss all conditions of my offer. I shall be very glad if you call me and inform about the decision.
Стася Просветленный (32251) 12 лет назад
I think, that our companies should be united. The greater sector of the market will be subject to us, we can create more competitive enterprise, we can unit invaluable experience of our companies I Suggest to meet and discuss all conditions of my offer. I shall be very glad if you call me and inform about the decision
Похожие вопросы
Также спрашивают