Украина. Пособие на второго ребенка.

Наталья Герасименко Мыслитель (8845), закрыт 16 лет назад
Если мой второй ребенок будет от другого отца, мне выплатят как за второго, или как за первого? (второй брак)
Лучший ответ
a-kula Мудрец (14541) 16 лет назад
Как за второго ВАШЕГО - независимо от отцовства.
Кстати, о выплатах.
Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р. , надається у розмірі 12 240 гривень — на першу дитину, 25 000 гривень — на другу дитину, 50 000 гривень — на третю і наступних дітей. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини — 4 840 гривень, третьої та наступних дітей — 5 000 гривень, решта суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 гривень щомісяця) , на другу дитину — 24 місяців (по 840 гривень щомісяця) , на третю і наступних дітей — 36 місяців (по 1250 гривень щомісяця) рівними частинами.
Остальные ответы
ALEX Ученик (214) 16 лет назад
Вы рожаете, вам и заплатят.