помогите пожалуйста по украинскому языку

Адын-адын Ученик (111), закрыт 15 лет назад
456. І. Прочитайте. Спишіть, розставляючи в кожному реченні пропущені розділові знаки (в тому числі й двокрапку). Визначте функцію двокрапки.

1. Прослався зелений барвінок голубо зацвів червоніє зірка повився горобиний горошок вовча ступа попустила широке листя цвіте-процвітає мак повний і сивий і білий і червоний розкинувсь по землі синій ряст розрослась зелена рута. 2. Приходжу до них дочка в садку мов та зозуленька кує стара журиться поглядає по дворі та й каже Голубонько моя неначе мені світ зав'язаний. 3. Почали мене всі просити їдь та їдь із нами. Не послухаєш нас із жінкою і вона просить, тільки сама невесела то діток наших послухай вони за тобою щодня плачуть. 4. Добрі люди її не забували то стара тітка прийде розважить то дівчата прибіжать нащебечуть... 5. Парубки ж у нас — як орлята жваві молоді. (З те. Марка Вовчка.)
Лучший ответ
/// Знаток (428) 16 лет назад
І. Прочитайте. Спишіть, розставляючи в кожній пропозиції пропущені розділові знаки (у тому числі і двокрапка) . Визначите функцію двокрапки.

1. Прослався зелений барвінок, блакитний зацвів, краснеет зірка, повівся гороб'ячий горошок, вовча ступа ослабила широке листя, цвіте-процвітає мак повний і сивий, і білий, і червоний розкинувсь по землі синій ряст розрослася зелена рута. 2. Приходжу до них дочка в садку мов і зозуленька кує стара, засмучується поглядає після двору та і говорить: " Голубонько моя начебто мені мир зав'язаний". 3. Почали мене все просити їдь, и їдь з нами. Не послухаєш нас з жінкою і вона просить, тільки сама невесела те діток наших послухай, вони за тобою щодня плачуть. 4. Добрі люди її не забували те стара тітка прийде розважить те дівчата прибіжать нащебечуть.. .
<<--- on-line перевод имеет ограничение --->>
Остальные ответы
Пользователь удален Профи (717) 16 лет назад
1. Прослався зелений барвінок, голубо зацвів; червоніє зірка, повився горобиний горошок, вовча ступа попустила широке листя, цвіте-процвітає мак повний: і сивий, і білий, і червоний; розкинувсь по землі синій ряст, розрослась зелена рута. 2. Приходжу до них: дочка в садку, мов та зозуленька кує, стара журиться, поглядає по дворі та й каже: Голубонько моя, неначе мені світ зав'язаний. 3. Почали мене всі просити: їдь та їдь із нами. Не послухаєш нас із жінкою- і вона просить, тільки сама невесела, - то діток наших послухай: вони за тобою щодня плачуть. 4. Добрі люди її не забували: то стара тітка прийде розважить, то дівчата прибіжать нащебечуть.. . 5. Парубки ж у нас — як орлята: жваві, молоді. (З те. Марка Вовчка. )
Правильность не гарантирую, но вроде бы так.